Stoelgym 75+

Tweede week van januari is er een groep stoelgym gestart, de groep is heel enthousiast en iedereen vindt het gezellig en leuk om te doen. De activiteiten worden in zijn geheel of gedeeltelijk zittend gedaan, iedereen op zijn eigen niveau. Ook mensen met een fysieke beperking of een specifieke hulpvraag zijn welkom. Bij de lessen mag u uw partner of mantelzorger meenemen. 

Na een uurtje stoelgym wordt er nog gezamenlijk iets gedronken in het café, de derde helft is natuurlijk net zo belangrijk en goed voor de sociale contacten bovendien, win-win situatie. Het is belangrijk om ook op hogere leeftijd te blijven bewegen, dit bevordert de zelfstandigheid en het is fijn en heel belangrijk om ook onder de mensen te blijven, zeker nu de ouderen langer thuis moeten blijven wonen.
Denk je nu leuk, ik wil ook een keer meedoen, dat kan!Kom langs op donderdagochtend van 10.45 uur tot 11.45 uur in de Schuttershof en je kan gratis een proefles meedoen. Wil je meer informatie dan kan je contact opnemen met uw dorpsondersteuner op tel: 06-28964855 of kijk op www.ssbhilvarenbeek.nl

Coöperatie Esbeek wordt gesteund door

Rural Alliances
Interreg
Prins Bernhard Cultuurfonds
Coöperatie Esbeek

Concept &  webdesign : Pulles Media Design